DEVELOPER-DP4580-ASM.pdf

Toshiba DP 4580 kólka wywoływaczki

Parts Catalogu jako całości NIEMA. Obsługuje je specjalny program zwany ESPOS. W załączniku masz pełną pl do wywoływaczki do tej maszyny


DP55/65/8070/4580

DEVELOPER-1-ASM

49

1999-09-03

DP55/65/8070/4580
Ite
m
No.
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
101
101-1
102
102-1
103
103-1
104
104-1
105
105-1
107
107-1
108
108-1

Parts No.

Parts Name

DEVELOPER-1-ASM
Qty/
Page

Qty /
Pack

4406332210
4406332250
4406332690
4406332460
4406332700

ASM-FRM-DEV300
K-CASING-DEV300
WALL-MIXER-300
PADDLE-DEV-300
K-BUSH-PDL-F

1
1
1
1
1

K-BUSH-PDL-R
MIXER-1-300
K-MIXER-2-300
BRG-626DDLY-83
GEAR-08S045-06

1
1
1
2
1

GG10H024/08S045
K-NOZZLE-MIXER
BUSH-6-GCB
GEAR-10H018-PDF
GEAR-10H031-PDR

1
1
2
1
1

PIN-2-10
K-PLATE-DEV-R
K-GEAR-10H024-I
BRG-626-DD-NXR
TERM-BIAS-DEV

1
1
1
1
1

PLT-BIAS-DEV
WH-BIAS-MG-300
GEAR-10H027-PDR
K-DOCTOR-MG-TR
SNR-ATC-300

1
1
1
1
1

SEAL-VC8-12-2.5
SEAL-VC6-10-2.5
BID20*04BSCR3CI
S/BID-M3X4-BSNC
ERR050SKZN3A

1
6
4
4
5

1/P
5/P
50/P
10/P
50/P

X0-01266000
7405003031
X0-01264000
7040300611
X0-00053000

RR/E-5-ZC
ERR030SKZN3A
RR/E-3-ZC
PAN30*06MSZN3AI
S/PAN-M3X6-ZC

5
3
3
6
6

10/P
50/P
10/P
50/P
10/P

7405004031
X0-01265000
4842040690
X0-01458000
7640300647

ERR040SKZN3A
RR/E-4-ZC
TZPAN3006MSZN3L
S/TPS/FPAN-3X6-ZB
ZPAN30*06BSDG

2
2
1
1
2

50/P
10/P
50/P
10/P
50/P

X0-00067000 S/PAN/SWWP-M3X6
-BSNI

2

10/P

From
Page, Item

1/P
1/P
1/P
1/P
1/C

4406333150
4402309380
7043300464
X0-01508000
7405005031

T

10/P
1/P
1/P
1/P
1/P

4406333090
4406381470
4406332640
4406333260
4406379790

Page, Item

1/P
1/P
5/P
1/P
1/P

4408256620
4406332960
4406332610
4407637290
4406333080

To

1/P
1/KP
1/C
1/P
1/P

4406332600
4406332890
4407728150
4406332560
4406332630

P I R BSI No.

N/A***
1/C
1/C
1/P
1/P

4406332720
4406332470
4406332480
4408710080
4406332590

Price ()

1999-09-03

101-1
C E F G02A893

101
102-1

C E F G02A893

102
103-1

C E F G02A893

103
104-1

C E F G02A893

104
105-1

C E F G02A893

105
107-1

C E F G02A893

107
108-1

C E F G02A893

49

108

Serial No.

Remarks

Catg.

DP55/65/8070/4580

DEVELOPER-2-ASM

50

1999-09-03

DP55/65/8070/4580
Ite
m
No.
0
1
2
3
4
5
5-1
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
22-1
23
24
25
25-1
26
26-1
27
27-1
28
29
30
30-1
31
32
33
34
102
102-1
103
103-1
104
104-1

Parts No.

Parts Name

DEVELOPER-2-ASM
Qty/
Page

Qty /
Pack

Price ()

P I R BSI No.

To
Page, Item

4406332210
4406332450
4406332430
4406332440
4406332740

ASM-FRM-DEV300
ROLLER-MGN-TR
ROLLER-MGN-U
ROLLER-MGN-L
BUSH-MGHI-TR-R

1
1
1
1
1

BRG-688ADD1MC3
688ADD1MC3U107A
SHIELD-MG-U-F
K-SHIELD-MG-U-R
SHIELD-MG-L-F

1
1
1
1
1

1/P
1/P
1/P
1/P
1/P

4406332800
4406332820
4406332500
4406332870
4406333100

K-SHIELD-MG-L-R
SCRAPER-MG-L
K-HLDR-MG-F
HLDR-MG-HIGHT-U
SPA-PSH-MG-100

1
1
1
1
2

K-HLDR-MG-R
GEAR-10H017-MG
K-GEAR-10H020-R
HLDR-PUSH-MG-R
ROLLER-GUIDE-FL

1
2
1
2
1

1/P
1/P
1/P
1/P
1/P

A B J F99F689

4406332550
4406332920
4406332570
4406332850
4406332850

GEAR-10H023-TR
K-PLATE-DEV-F
K-GEAR-10H019-F
ROLLER-GUIDE
ROLLER-GUIDE

1
1
1
2
1

1/P
1/P
1/P
1/P
1/P

D - J F99F689

4406333010
4406333180
4406333330
4406333350
4406333340

PLATE-BIAS-MG
HANDLE-DEV-F
SEAL-SIDE-DR-F
SEAL-SIDE-DR-F
SEAL-SIDE-DR-R

1
1
1
1
1

1/P
1/P
5/P
5/KP
5/P

4406333360
4406333190
4406333580
4402309220
4406333020

SEAL-SIDE-DR-R
SEAL-SIDE-D-FLT
SEAL-SIDE-D-FLT
K-SEAL-CORNER
K-DUCT-BTM-DEV3

1
2
2
1
1

5/P
1/P
1/P
1/P
1/P

4843391092
F0-00017000
4406333280
4406333300
4406332860

BD/W-T18S
T18S
SEAL-MG-SIDE2
ROLLER-GUIDE-RL
HLDR-MG-HIGHT-L

1
1
2
1
1

10/P
10/P
5/P
1/P
1/P

4406333310
7405005031
X0-01266000
7405003031
X0-01264000

ROLLER-GUIDE-FU
ERR050SKZN3A
RR/E-5-ZC
ERR030SKZN3A
RR/E-3-ZC

1
4
4
2
2

1/P
50/P
10/P
50/P
10/P

7040300611
7040300611

PAN30*06MSZN3AI
PAN30*06MSZN3AI

8
6

50/P
50/P

Serial No.

Page, Item

1/P
1/P
1/P
1/P
1/P

4406332530
4406332650
4406333160
4406332680
4406333320

From

N/A***
1/KP
1/KP
1/KP
1/P

4842210443
F0-00661000
4406332760
4406332770
4406332790

T

1999-09-03

5-1
C E F G02A893

5

22-1
22

25-1
C E E F99F668

25

LG9/NG9

26

LG9/NG9

26-1
C E E F99F668
27-1
C E J G01F540

27

30-1
C E F G02A893

30

102-1
C E F G02A893

102
103-1

C E F G02A893

103
104-1

E - J F99G711

104
104-2

104-2
105

X0-00053000 S/PAN-M3X6-ZC
7405004031 ERR040SKZN3A

6
8

10/P
50/P

C E F G02A893

105-1
106
106-1
107
107-1

X0-01265000
7405007031
X0-01268000
4842040690
X0-01458000

8
1
1
2
2

10/P
50/P
10/P
50/P
10/P

C E F G02A893

RR/E-4-ZC
ERR070SKZN3A
RR/E-7-ZC
TZPAN3006MSZN3L
S/TPS/FPAN-3X6-ZB

104-1
105-1
105
106-1

C E F G02A893

106
107-1

C E F G02A893

50

107

Remarks

Catg.


Pobierz plik - link do postu