REKLAMA

elektroda.rar

Dzielnik częstotliowści 2,3,4 - podpięcie zegara

Sorry że dopiero ale nie miałem czasu. W pliku znajdziesz rozwiązanie całego problemu. 5V oznacza logiczną jedynkę a źródło 100Hz jest to "przyjmijmy twoja częstotliwość" trzema switchami sterujesz wyjściami w zależności od tego jakie wyjście chcesz czyli jaki dzielnik to wciskasz przycisz. Symulacje przeprowadziłem w Multisimie i działa na bank.W razie czego pisz ale mysle że temat wyczerpany i rozwiązany :) Powodzenia.


Pobierz plik - link do postu
  • elektroda.rar
    • 1.JPG
    • 4.JPG
    • 3.JPG
    • 2.JPG