Witam ;) Proszę Was o pomoc przy ocenie poprawności tego schematu czy będzie on działał jak przekształcę go na płytkę pcb i połączę. Wiem że schemat odbiega od norm ale pierwszy raz rysuje w Eaglu a chciałbym sam metodą żelazkową zrobić płytkę PCB. http://obrazki.elektroda.pl/6214716700_1422520055_thumb.jpg http://obrazki.elektroda.pl/8335158400_1422520055_thumb.jpg