Bilans prądowy został zrobiony. Po zastanowieniu jednak zostanie załączony sabotaż w sygnalizatorze wewnętrznym. Natomiast w czujce dymu zaznaczyłem linią przerywaną jako opcję. Naniosłem też rezystor na sygnalizator zewnętrzny. Nie nanosiłem sabotażu na centralę, ale wiem, że trzeba ;) Jeżeli ktoś mógłby jeszcze raz rzucić okiem na poprawioną wersję to będę wdzięczny. I dziękuję wszystkim za okazaną pomoc.
GPRS-T4
VERSA 15
Kontr. 1
B-1 2
1,5 kΩ - PIR
1,1 kΩ - Sygnalizator zewn.
PIR CROW
BINGO
DG-1
TSD-1